بهترین روش دور زدن فیلترینگ

معرفی سه روش برای عبور از سانسور اینترنت(فیلترینگ)

 نورخواري ,الاهيسم, الاهيسم باطني ,روح‌زايي, قدمت , شيوه‌هاي روح‌زايي , هزاران سال , دانش مدرن , نوردرماني , روش‌هاي پزشكي مكمل ,نوردرماني الاهيسم , نور خورشيد ,حمام آفتاب است , نورخواري ارضي و ظاهري , خورشيد ,ستارگان , روغن زيتون ,خاك,درختان, كوه‌ها , آب‌هاي زنده, كوه , طبيعت,راهپيمايي , نور ستارگان , برف , باران, نورخواري ارضي ,نوريافتگي ,نورخواري سماوي و باطني , واضح , فاحشي , مراقبه‌هاي نوراني, انديشه‌هاي نوراني, كلام نوراني ,كلمات نوراني , نام هاي نوراني, خداوند

تواناتک: امروز سه برنامه‌ی بسیار مفید در جهت عبور از سانسور را به شما معرفی می‌کنیم. نصب این سه برنامه بسیار ساده هست اما در صورتی که برای نصب مشکلی داشتید می‌توانید از طریق فیس بوک و یا Forums تواناتک سوال خود را مطرح کنید.

​۱) Spotflux: ترافیک اینترنت شما به وسیله‌س ابرهای اطلاعات  فشرده و رمز می‌کند. از ویژگی‌های خوب این برنامه هم خوانی داشتن با سیستم عامل‌های مک٬‌ ویندوز٬‌ iOS هست. توصه دهنده‌گان این سیستم اعلام کرده‌اند که به زودی نسخه‌ی اندروید آن را نیز عرضه خواهند کرد. برای دانلود اینجا را کلیک کنید.

۲) Expat Shield: برای شما یک IP در کشور انگلیس در نظر می‌گیرد و به شما امکا این را می‌دهد که به طور رایگان به شکل ناشناس به وبگردی مشغول شوید. همچنین شما را از تونل SSL عبور می‌دهد. برای دانلود اینجا را کلیک کنید.

۳) SumRando: با استفاده از این برنامه تمام ترافیک مورد استفاده شما Encrypt خواهد شد و با تغییر IP اجاره عبور از دیوار بلند سانسور اینترنت را به شما می‌هد. برای دانلود اینجا را کلیک کنید.

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s